ck45,mo40,spk,spkr,ورق دریایی,ورق مخازن بخار,ضد سایش,ضد اسید,استنلس استیل,مانیسمان ck45,mo40,spk,spkr,ورق دریایی,ورق مخازن بخار,ضد سایش,ضد اسید,استنلس استیل,مانیسمان .

ck45,mo40,spk,spkr,ورق دریایی,ورق مخازن بخار,ضد سایش,ضد اسید,استنلس استیل,مانیسمان

نبشی st52-قیمت نبشی st52-فروش نبشی st52-نبشی فابریک st52-فولاد st52

فروش نبشی st52-نبشی فولادی st52-فولاد st52 ((قیمت مناسب))

 

 نبشی st52-قیمت نبشی st52-فروش نبشی st52-نبشی فابریک st52-فولاد st52

 

نبشی st52 یکی از محصولات فولادی است که در صنعت کاربرد فراوانی دارد.

نبشی فولادی به طورکلی می تواند در گریدهای مختلفی تولید گردد. و نبشی st52 محصولی است که گرید فولاد آن st52 باشد.

 

پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید انواع محصولات فولادی باعث باعث آن است. تا مهندسین طراح برای پروژه های خود دست باز تری پیدا نمایند. پیش از این به دلیل کم بودن تنوع محصولات فولادی همواره مهندسین مجبور بودند از آن گریدهای فولادی که تولید می گردد استفاده نمایند. گاه مشخصات محصول مورد استفاده با محصول مورد نیاز مطابقت داشت اما گاهی مشخصات محصول کمتر یا بیشتر از آیتم مورد نظر می بود. در مواردی که مشخصات محصول نسبت به آیتم انتخابی کم می بود. مهندسان مجور بودند.

 

که از ضخامت های بالاتری بهره بگیرند. اما در زمانی که مشخصات بالاتر می باشد عملاً موردی نداشته و تنها هزینه های پروژه افزایش می یافت. اما با پیشرفت تکنولوژی ساخت تنوع گریدهای فولادی به قدری زیاد شد. که برای هر نوع تنوع تحلیلی یک نوع گرید و محصول فولادی می توان یافت. یکی از این انواع محصولات فولادی همین نبشی st52 می باشد. که برای مقاصدی با استحکام بالا به کار می رود.

 

نبشی می تواند با جنس های متفاوتی تولید گردد. با توجه به جنس مورد استفاده برای تولید نبشی فرآیند تولید متفاوتی می تواند به کار گیری شود. نبشی به دو طریق تولید می گردد. نبشی که مستقیماً در طی فرآیند نورد گرم بر روی شمش فولادی تولید می گردد. که به نبشی فابریک موسوم است. و نبشی که پس از تولید ورق و انجام عملیات نواربری به صورت پرسی از ورق سیاه یا دیگر انواع ورق تولید می گردد. نبشی st52 از جمله محصولات فولادی است که با استفاده از ورق سیاه st37 تولید می گردد.

 

بنابراین این نوع نبشی عملاً پرسی به حساب می آید. دامنه ضخامت آن از 2 الی 6 میلیمتر متغیر است. و عموماً کاربردهای ساختمانی برای آن مدنظر قرار می دهند. اما در مورد نبشی st52 وضعیت کمی متفاوت است. می دانیم ورق های سیاه st52 عموماً در ضخامت های بالا تولید می گردند. این در حالی است که نبشی پرسی معمولاً در ضخامت های پایین 6 میلی متر تولید می گردد. بنابراین امکان تولید نبشی st52 به صورت پرسی مقدور نمی باشد. پس به طور حتم می توان گفت نبشی st52 به صورت فابریک تولید می گردد.

 

کاربردهای نبشی st52

 

همانگونه که می دانید کاربرد عمومی نبشی تولید فریم Frame یا قاب فلزی می باشد. که به طور کلی برای همه ی نبشی ها صادق است. اما ابعاد و اندازه های قاب های مورد نیاز در صنعت همواره بزرگتر و نیازمند مشخصات فیزیکی و مکانیکی قوی تری است. از این رو نبشی st52 تولید و الزامات چنین قاب هایی را برآورده می نمایند. همچنین از دیگر کاربردهای نبشی در صنعت می توان استفاده از نبشی رای ساخت ساپورت سازه ها می باشد.

 

ساخت دکل های مخابراتی بزرگ با پلتفرم های فلزی نیازمند قطعات مختلف فلزی است که از جمله می توان به نبشی اشاره نمود. در جاهایی که نیاز به تحمل وزن بالا می باشد. نبشی st52 گزینه مناسبی می باشد. همچنین برای ساخت ساپورت برای لوله ها در مسیرهای خط لوله و یا واحدهای پالایشگاهی می توان از این نبشی بهره گرفت.

 

فولاد رسول دلاکان

با سالها تجربه ارزشمند و گرانبها در عرصه تأمین و توزیع انواع ورق آلیاژی و انواع فولاد آلیاژی با گواهینامه ها و آنالیزهای معتبر با ضمیمه نمودن آن به محصولاتش آنرا به مشتریان خویش ارائه داده است. که توانسته رضایتمندی آنان را همواره فراهم آورد. صنعتگر شریف و گرامی از اینکه ما را جهت خرید کالا (فولاد آلیاژی) مورد نیاز خویش، انتخاب می نمایید از شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

09122136675

02128423820

واتس آپ :09122136675

فکس: 02128423820

اینستاگرام :fooladdalakan

ایمیل: [email protected]


برچسب: نبشی st52، فروش نبشی st52، قیمت نبشی st52، نبشی فولادی st52، فولاد ساختمانی st52، ورق st52، ورق سیاه st52، لوله st52، میلگرد st52، تسمه st52، ناودانی st52، قوطی st52، فروش فولاد، قیمت فولاد، میلگرد فولادی، لوله فولادی، تسمه فولادی، ورق فولادی، نبشی فولادی، ناودانی فولادی، قوطی فولادی، ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 5
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۲۸:۳۹ توسط:فولاد رسول دلاکان موضوع: فولاد آلیاژی - استیل -فولاد ساختمانی نظرات (0)