ck45,mo40,spk,spkr,ورق دریایی,ورق مخازن بخار,ضد سایش,ضد اسید,استنلس استیل,مانیسمان ck45,mo40,spk,spkr,ورق دریایی,ورق مخازن بخار,ضد سایش,ضد اسید,استنلس استیل,مانیسمان .

ck45,mo40,spk,spkr,ورق دریایی,ورق مخازن بخار,ضد سایش,ضد اسید,استنلس استیل,مانیسمان

لوله گالوانیزه-فروش لوله گالوانیزه-قیمت لوله گالوانیزه-لوله بدون درز-لوله درز دار

فروش لوله گالوانیزه-لوله گالوانیزه آهنی-لوله گالوانیزه فولادی (قیمت مناسب)

 لوله گالوانیزه-فروش لوله گالوانیزه-قیمت لوله گالوانیزه-لوله بدون درز-لوله درز دار

لوله فولادی گاوانیزه و لوله آهنی گالوانیزه

لوله گالوانیزه در واقع همان لوله فولادی است که برای حفاظت در برابر خوردگی و آسیب پذیری. سطح آن را با فلز روی پوشش می دهند. پوشش گالوانیزه، طول عمر لوله را افزایش میدهد. و همچنین مقاومت آن را در برابر خوردگی و رسوبات معدنی افزایش می دهد. لوله های گالوانیزه مدت زیادی از مهم ترین اجزاء در خطوط آبرسانی بوده و هستند. این نوع لوله ها براساس جنس و نوع فلز به دو دسته ی لوله های گالوانیزه ی آهنی و فولادی تقسیم می شوند.

عمدتاً لوله ی گالوانیزه‌ی آهنی را از طریق رنگ تیره و خاکستری اش در بازار شناسایی می کنند. از جنس آهن سفید نوردی هستند. درزهای موجود در آن نیز با دستگاه های درز جوش به هم جوش دهی می شوند. و سپس آنها را به مخزنی که حاوی روی مذاب است منتقل می کنند. در واقع به همین دلیل است که آنها را لوله های درز دار نیز می نامند.

لوله گالوانیزه فولادی

جنس لوله گالوانیزه‌ی فولادی از فولاد نرمی است. که در ساخت آن ورقهای فولادی را با فشار از داخل قالب عبور می دهند. و درز آن را جوش می دهند. و سپس جهت افزایش مقاومتش در برابر اسیدها و زنگ زدگی ها، آن را در یک وان آبکاری روی اندود (گالوانیزه) قرار می دهند.

تفاوت اصلی بین این دو نوع لوله ی گالوانیزه وجود ندارد. اما از جمله تفاوت هایشان می توان به سبک و براق بودن لوله گالوانیزه فولادی نسبت به نوع آهنی آن اشاره کرد. همچنین باید توجه داشت که لوله ی گالوانیزه فولادی نسبت به لوله گالوانیزه آهنی در برابر اسیدها مقاومت کمتری دارد.

ویژگی ها

لوله های گالوانیزه از نوع لوله های درز دار هستند. به طور معمول، طول لوله ی گالوانیزه حدود 6 متر است. و قطر لوله بین 1 تا 8 اینچ متغیر است. لوله ی گالوانیزه از جنس آهن سفید نورد یا فولاد نرم است. مهمترین ویژگی های این نوع لوله عبارتند از:

در مقایسه با لوله های آهنی، مقاومت کمتری دارد.
در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارد و به همین جهت، دارای طول عمر بیش از 50 سال است.
دارای ساختار یکپارچه ای است که باعث بالا رفتن استحکام و مقاومت در برابر ضربات می شود.
در زمان نصب، رنگ آنها شفاف به نظر می رسد. اما پس از گذشت مدت زمانی در اثر مجاورت با هوا و رطوبت و فرسودگی، ممکن است تغییر رنگ دهد.
قابلیت بازیافت و استفاده ی مجدد دارد. (لوله های گالوانیزه را می توان در کوره های حرارتی ذوب کرد و مجدداً برای تولید محصولات جدید مورد استفاده قرار داد.)
بیشترین استفاده از لوله های گالوانیزه برای انتقال گاز و آب است. از مهم ترین موارد کاربرد لوله ی گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

عموماً به عنوان لوله های آبرسانی در ساخت و ساز استفاده می شود. گرچه کاربرد آن، فقط محدود به انتقال مایعات نمی شود. بلکه بخش عمده ای از خطوط انتقال گاز نیز توسط لوله های گالوانیزه ایجاد می شود.
در سیستم آبیاری نیز کاربرد بسیار زیادی دارد.
در ساخت تصفیه خانه ها و سیستم های تهویه نیز کاربرد فراوانی دارند.


فولاد رسول دلاکان

با سالها تجربه ارزشمند و گرانبها در عرصه تأمین و توزیع انواع ورق آلیاژی و انواع فولاد آلیاژی با گواهینامه ها و آنالیزهای معتبر با ضمیمه نمودن آن به محصولاتش آنرا به مشتریان خویش ارائه داده است. که توانسته رضایتمندی آنان را همواره فراهم آورد. صنعتگر شریف و گرامی از اینکه ما را جهت خرید کالا (فولاد آلیاژی) مورد نیاز خویش، انتخاب می نمایید از شما سپاسگزاریم.

ارتباط با ما

09122136675

02128423820

واتس آپ :09122136675

فکس: 02128423820

اینستاگرام :fooladdalakan

ایمیل: [email protected]


برچسب: لوله گالوانیزه، قیمت لوله گالوانیزه، فروش لوله گالوانیزه، لوله درز دار، لوله بدون درز، لوله آهنی گالوانیزه، لوله فولادی گالوانیزه، فروش فولاد، قیمت فولاد، فروش آهن، قیمت آهن، لوله فولادی، تسمه فولادی، میلگرد فولادی، ورق فولادی، نبشی فولادی، ناودانی فولادی، قوطی فولادی، لوله آهنی، ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 5
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۱۴:۲۱ توسط:فولاد رسول دلاکان موضوع: فولاد آلیاژی - استیل -فولاد ساختمانی نظرات (0)